درباره ما


مجتمع کارخانجات سپهر پلیمر سپاهان نخستین تولید کننده فیلم های BOPET و دارنده فناوری انحصاری تولید فیلم های BOPP و CPP در ایران می باشد.
این مجتمع تولیدی در زمینی به مساحت 150،000 متر مربع تاسیس گردیده و مجهز به آخرین فناوری انحصاری خطوط کشش فیلم از شرکت BRUCKNER، فناوری دقیق روکش خلاء مجهز به روکش ALOX در تولید فیلم های متالایز، تجهیزات تمام خودکار جابجا کننده حلقه های فیلم و انبارش از شرکت BONFANTI و آخرین فناوری روز دنیا در زمینه برش فیلم های پلاستیک از شرکتهای پیشتازی چون KAMPF و ATLAS می باشد.
این شرکت تولیدی با تولید فیلم های BOPET تا سقف 34000 تن در سال، BOPP تا سقف 44000 تن در سال و CPP تا سقف 6100 تن در سال، طیف کاملی از فیلم‌های پلاستیک بسته بندی منعطف، لیبل و فیلم های دارای کاربردهای تخصصی را تولید می نماید. محصولات تولیدی این شرکت شامل فیلم متالایز، فیلم شفاف، فیلم مات، فیلم سفید، فیلم صدفی، فیلم دارای چسبندگی زیاد، فیلم IML ، فیلم دارای روکش شیمیایی، شرینک، فیلم های با دوام حرارتی، فیلم UV پرایم و فیلم های با دوام پیچشی با ضخامت‌ها و عرض‌های متنوع جهت استفاده در انواع بسته بندی می باشند.

افتخارات

تنوع ما، قدرت ماست

کیفیت هدف ماست

0
ظرفیت تولید روزانه
0
تنوع محصولات
0
تعداد مشتری ها
Image

چشم انداز:

رسیدن به جایگاه برترین تولیدکننده فیلم مطابق با استاندارهای بین المللی در سطح ملی ومنطقه ای

بیانیه ماموریت:

تولید فیلم های پلی اتیلن ترفتالات (BOPET)، پلی پروپیلن (BOPP)و پلی پروپیلن (CPP) برای استفاده در صنایع چاپ و بسته بندی ،با رعایت استاندارد های جهانی و تلاش در جهت رشد وشکوفایی اقتصاد کشور با به کارگیری منابع انسانی شایسته  وتکنولوژی روز دنیا به منظور توسعه بازار داخلی و دستیابی بیشتر به بازارهای خارجی و ارزش آفرینی برای ذینفعان و تعهد به مشتریان  وارتقای سطح برند سپهر پلیمر سپاهان و پایبندی به تعهدات تجاری در طول زنجیره تامین و .حفظ ارتباطات شایسته با تمامی گروههای ذینفع به ویژه مشتریان

ارزش های سازمانی:
  • امنیت
  • رضایتمندی مشتری
  • سلامت کارکنان
  • کیفیت بالا
  • مسئولیت پذیری
  • نوآوری

/ گواهینامه ها

ISO 9001

استانداردی است که الزامات یک سیستم مدیریت کیفیت را تعیین می کند. به کسب و کارها و سازمان ها کمک می کند تا کارآمدتر باشند و رضایت مشتری را بهبود بخشند.

Client 1

خط مشی

در راستای چشم انداز و بیانیه ی ماموریت ، مدیریت ارشد با تکیه بر کارکنان متخصص و مدیریت ارشد با تکیه بر کارکنان متخصص و ماشین آلات مدرن، خود را نسبت به اصول زیر متعهد می داند:

1. رشد و توسعه منابع انسانی و فراهم کردن محیط کار مناسب

2. افزایش کیفیت محصولات در جهت جلب رضایت مشتریان.

3. حفظ و توسعه بازار و افزایش فروش محصولات .

4. افزایش تولید و کاهش ضایعات

5. افزایش بهره وری و بهبود مستمر فرآیندها.

6. توسعه فن آوری اطلاعات و ارتباطات.

در راستای خط مشی فوق مجتمع کارخانجات سپهر پلیمر سپاهان ، نسبت به طرح ریزی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 اقدام نموده است.
 مدیریت سازمان متعهد می گردد، ضمن دستیابی به اصول فوق، با در نظر گرفتن ریسک وفرصت های موجود، نسبت به تامین منابع لازم برای دستیابی به الزامات سیستم مدیریت کیفیت، در جهت بهبود مستمر اثربخشی فرآیندها اقدام نماید.

    آدرس: اصفهان-شهرک صنعتی سه راهی مبارکه-انتهای خیابان دوازدهم